Czarna spódnica ołówkowa

18:03:00

Witajcie! :)
Dzisiaj głównym motywem stylizacji jest prosta, ołówkowa, przylegająca do ciała spódnica. Materiał jest lekko "gumowany" by mógł opinać postać, nie polecam osobom "puszystym", z tyłu ozdobnym i ciekawym elementem jest zamek błyskawiczny na całej długości, który dodaje prostej spódnicy "pazura". Tu prezentuję ja do klasycznej koszuli (wersja biurowa), ale doskonale można ja połączyć z kolorowymi fantazyjnymi koszulkami. Buty jednak preferuje przy takich spódnicach na szpilkach, chociaż mogłyby nieżle wyglądać z glanami (czemu nie). Spódnica tego typu jest ponad czasowa, w takich chodziły kobiety już w latach 50 - tych i 60-tych. Początkowo budziły kontrowersje ze względu na opinający kształt, ale dość szybko zostały zaakceptowane i chętnie noszone.
Biżuteria w tym zestawie jest wg mnie zbędna, minimalizm w niej tu wskazany, ewentualnie małe, drobne kolczyki i to niezbyt ozdobne. Zdjęcia przeplatane są fotkami mojej kochanej kotki Mamby :) Miłego oglądania :)
   Koteczka Mamba jak zawsze nie może się nadziwić temu, co jego pani wkłada na siebie ;)

                                                 shirt: GAP/ skirt: KAREN MILLEN

                                                             Fot: Wojtek Buller

You Might Also Like

3 komentarze

 1. Super spódniczka! Też by mi się taka przydała do pracy :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdjęcie do końca nie oddaje tego,jaka jest fajna, ale też nie każdemu się, moim niektórym znajomym przeszkadza ten zamek z tyłu, a to on właśnie jest super! :)

   Usuń
 2. Zamek jest w niej właśnie najlepszy :-).

  OdpowiedzUsuń